خیم اسلام ایران آمادگی اسلامی اقتصادی

خیم: اسلام ایران آمادگی اسلامی اقتصادی پاکستان اسلام آباد وزیر امورخارجه

گت بلاگز کردستان محکومیت جنایت تروریست ها در پایتخت کشور عزیزمان ایران از سوی فراکسیون نمایندگان اهل سنت مجلس شورای اسلامی

فراکسیون نماینده اهل سنت مجلس شورای اسلامی در تصویر العمل به وقوع این اتفاق تروریستی که منجر به شهادت و زخمی شدن شماری از هموطنان شد بیانیه ای را منتشر کرده

محکومیت جنایت تروریست ها در پایتخت کشور عزیزمان ایران از سوی فراکسیون نمایندگان اهل سنت مجلس شورای اسلامی

به روایت گروه خبری گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ؛در این بیانیه آمده است: حمله تروریستی به منزل ملت و قلب تپنده نظام مردمسالاری دینی و آرامگاه امام راحل عظیم الشان (ره) و به خاک و خون کشیدن جمعی از هموطنان شریف و بی گناه موجب بهت و تأثّر ملّی شد.

اینجانبان اعضای فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از جامعه اهل سنت کشور عزیزمان ایران اسلامی ضمن محکوم کردن این کارها جنایت بار به خانواده معزز شهدای این دو مناسبت و مقام معظم رهبری تسلیت عرض نموده، جهت مصدومان شفای عاجل از خداوند مهربان خواستاریم.

کشور ما بیش از هر زمانی به وحدت و انسجام نیاز دارد. یقین داریم کشور عزیزمان ایران ما یکپارچه و تمام قد در برابر تروریسم خواهد ایستاد و بر این بلای ویرانگر به یاری خدا، فایق خواهد آمد.

محکومیت جنایت تروریست ها در پایتخت کشور عزیزمان ایران از سوی فراکسیون نمایندگان اهل سنت مجلس شورای اسلامی

در این روزهای تلخ مهم است در پیشگاه شما یکبار دیگر پیمان تازه کرده و عزم جزم خود را جهت تمسک به بنیان مرصوص وحدت و همدلی به نمایش بگذاریم. باشد که در پرتو مجاهدت های شما مردم شریف و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری، کشور عزیزمان ایران عزیز همچنان جزیره ثبات و آرامش و قلعه تسخیر ناپذیر مبارزه با استکبار جهانی در منطقه و دنیا بماند.

روز چهارشنبه و در جریان حمله چند تروریست وابسته به گروهک تکفیری داعش در پایتخت کشور عزیزمان ایران شماری از هموطنان شهید و زخمی شدند.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | اسلامی | تروریست | تروریستی | مقام معظم رهبری | مجلس شورای اسلامی | محکومیت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog