خیم اسلام ایران آمادگی اسلامی اقتصادی

خیم: اسلام ایران آمادگی اسلامی اقتصادی پاکستان اسلام آباد وزیر امورخارجه

گت بلاگز ورزشی فتح دودسیما با فاجعه یک نیمه بیانکونری ، یوونتوس 1 – رئال مادرید 4

فینال لیگ قهرمانان اروپا فصل 2016-17 امشب ساعت 23 و 15 دقیقه بین تیم های یوونتوس و رئال مادرید در ورزشگاه میلنیوم شهر کاردیف ولز و به قضاوت فلیکس بریش آلمان

فتح دودسیما با فاجعه یک نیمه بیانکونری ، یوونتوس 1 - رئال مادرید 4

به گزارش خبرنگار دنیای ورزشگروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان، فینال لیگ قهرمانان اروپا فصل 2016-17 امشب ساعت 23 و 15 دقیقه بین تیم های یوونتوس و رئال مادرید در ورزشگاه میلنیوم شهر کاردیف ولز و به قضاوت فلیکس بریش آلمانی برگزار شد و تیم رئال مادرید با پیروزی پرگل چهار بر یک جهت دوازدهمین بار قهرمان اروپا شد.
دو تیم با ترکیب زیر گام به این مسابقه حساس گذاشتند:
رئال مادرید:

عبارات مهم : اروپا

کیلور ناواس – کارواخال – راموس – واران – مارسلو – کروس – کاسیمیرو – مودریچ – ایسکو – بنزما و رونالدو.

یوونتوس:

بوفون، بونوچی، کیلینی، بارتزالی، دنی آلوس، مارکیزیو، پیانیچ، ساندرو، پائولو دیبالا، ماریو ماندژوکیچ و گونسالو هیگواین.

این مسابقه را یوونتوس بسیار خوب شروع کرد و در دقایق ابتدایی کاملا رئال را تحت فشار قرار داد. دو شوت هیگواین و پیانیچ به سمت دروازه رئال نخستین موقعیت های مسابقه بودند که ناواس به خصوص روی شوت قشنگ و خطرناک پیانیچ تصویر العمل خوبی نشان داد و مانع فرو ریختن دروازه کهکشانی ها در دقایق ابتدایی مسابقه شد.
پس از 10 دقیقه ابتدایی بازی متعادل شد و رئال کمی پیش کشید تا اینکه رئال در دقیقه 20 به گل رسید.
قاطی کردن دیبالا و آلوز در خط حمله یووه باعث شد تا آنها توپ را لو دهند و رئالی ها ضد حمله ترتیب دادند.حرکت فوق العاده تیمی رئال مادرید با ارسال زمینی کارواخال جهت رونالدو همراه بود تا ستاره پرتغالی با ضربه ای دقیق گل اول را به ثمر برساند.
بعد از گل رئال یووه سراپا حمله شد.در این بین رئالی ها نیز ضدحملات خطرناکی نیز ترتیب دادند.
یووه در دقیقه 27 گل تساوی را به ثمر رساند. پاسکاری دیدنی و تکضرب بازیکنان یووه با حرکت آکروبیاتیک مانزوکیچ همراه بود تا بیانکونری به گل تساوی برسد.

پس از گل یووه این تیم دقایقی بر بازی مسلط بود ولی سپس در ادامه نیمه نخست بازی به تعادل کشیده شد. بازی در این نیمه دیگر گل نداشت و با نتیجه یک بر یک دو تیم به رختکن رفتند.
نیمه دوم را هر دو تیم محتاطانه شروع کردند ولی هر چه از مسابقه به آخر رسید تیم رئال زیاد حاکم مسابقه شد.
از دقیقه 55 به بعد رئال فشار حملات خود را زیاد کرد و یووه بازی ضعیفی را به نمایش گذاشت . بازیکنان یووه مدام توپا ها را لو می دادند و توان نزدیک شدند به دروازه رئال را نداشتند.
حملات رئال و بازی ضعیف یووه در این نیمه ادامه داشت تا اینکه رئال به گل دوم رسید.

دقیقه 61 نفوذ بنزما از جناح راست یونتوس و پاس رو به عقب او جهت کروس با ضربه این بازیکن همراه شد که توپ با برخورد به مدافع بیانکونری پشت محوطه جریمه به کاسمیرو رسید که این هافبک جوان کهکشانی ها با شوتی سهمگین که در میانه راه به خدیرا برخورد کرد، گل دوم تیم زیدان را به ثمر رساند.
پس از گل دوم رئال یوونتوس به هم ریخته تر بازی کرد و خیلی سریع گل سوم را دریافت کرد.

دقیقه 64 کریستیانو رونالدو روی توپ ارسالی از جناح راست به وسیله لوکا مودریچ برابر دروازه بوفون را مقهور و گل سوم رئال مادرید را به ثمر رساند تا کار یوونتوس را جهت بازگشت به بازی سخت تر کند.

تعویض های الگری بعد گل سوم شروع شد و کوادرادو ، مارکیزیو و سپس لمینا را به بازی آورد ولی این تعویض ها روند بازی را عوض نکرد و یوونتوس به هم ریخته نتوانست مانند نیمه نخست خوب بازی کند.
دقیقه 81 یووه عالی ترین وقت را جهت کم کردن اختلاف داشت. الکس ساندرو با سانتر دنی آلوز موقعیتی خطرناک جهت جبران یکی از گل های خورده داشت که این بازیکن برزیلی با ضربه سر خارج از چارچوبش آن را به هدر داد.

در دقیقه 84 درگیری کوادرادوی تازه وارد با راموس و ضربه ای که به او زد باعث شد تا داور کارت زرد دوم را به او نشان دهد و از زمین بازی اخراج شد تا عملا کار جهت یووه به آخر رسد.
فاجعه یوونتوس در نیمه دوم تمامی نداشت و بازیکنان این تیم بازی بسیار ضعیفی را علی رغم نیمه نخست به نمایش گذاشتند و در نهایت شکست سنگین تری را نیز مجبور شدند.
دقیقه 90 مارکو آسنسیو، یکی از 3 بازیکن تعویضی که به میدان رفت، با نفوذ مارسلو از جناح راست یوونتوس و روی پاس به بیرون او گل چهارم را به ثمر رساند.
در نهایت رئال با همین نتیجه بازی را برد تا جهت دوازهمین بار و دومین بار پیاپی فاتح لیگ قهرمانان شود و دودسیما را فتح کند. یوونتوس نیز جهت پنجمین فینال متوالی و هفتمین فینالش در مجموع شکست خورد تا آمار عجیبی را در شکست خوردن در فینال ها اروپا از خود به جای بگذارد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: اروپا | مسابقه | یوونتوس | بازیکنان | قهرمانان | رئال مادرید | یوونتوس | لیگ قهرمانان اروپا

فتح دودسیما با فاجعه یک نیمه بیانکونری ، یوونتوس 1 - رئال مادرید 4

فتح دودسیما با فاجعه یک نیمه بیانکونری ، یوونتوس 1 – رئال مادرید 4

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog