خیم اسلام ایران آمادگی اسلامی اقتصادی

خیم: اسلام ایران آمادگی اسلامی اقتصادی پاکستان اسلام آباد وزیر امورخارجه

گت بلاگز فضای مجازی تصاویر + دریایی از شکوفه های آبی بی نظیر در پارک ژاپن

در زیر تصاویری از پارک ساحلی صورتی رنگ هیتاچی که اکنون پر از گل های آبی رنگ نموفیلا شده است است را ببینید.

تصاویر + دریایی از شکوفه های آبی بی نظیر در پارک ژاپن

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغگروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ فصل بهار از راه رسیده هست، این را می توان از هوای لطیف، عطر معطر گل ها و شکوفه ها و گاهی نسیم ملایم و خاک باران خورده احساس کرد. زمین نفس تازه ای می کشد و شروع به سبز شدن می کند محیط زیست از خواب برخاسته، جامه ی رخوت و سستی را به کناری انداخته است و با خوش حالی و هیجان بیداری سبزش را مراسم خوش حالی می گیرد. درخت ها جان دوباره گرفته و سبز شده است اند و شکوفه های رنگارنگ زمین را تبدیل به بهشت می کنند.

معمولا در دنیا جاهای کمی هستند که بهاری همچون ژاپن داشته باشند و درختان گیلاس یکی از درختان مشهور این کشور هست. شکوفه های شاد و زیبای گیلاس در سطح شهرها و روستاهای این کشور موجب شده است تا صورت آن پر از رنگ و بوی شکوفه های گیلاس شود.

عبارات مهم : گیلاس

هر سال در ماه فوریه پارک ساحلی هیتاچی ژاپن پر از شکوفه های صورتی رنگ گیلاس می شود و اکنون که 3 ماه از آن وقت گذشته است گل های صورتی رنگ جای خود را به گل های آبی رنگ داده اند و پارک هیتاچی آبی پوش و رویایی شده است است.
جالب است بدانید که پارک ساحلی هیتاچی به معنی “سپیده دم” است و در شهر “هیتاچیناکا” در استان ایباراکی ژاپن در سواحل “آجیرگائورا” واقع شده است و به منظور پیاده روی فضا سازی شده است هست. نمای فوق العاده قشنگی که درختان و شکوفه های آن دارد هر گردشگری را جذب می کند.
این گل های آبی رنگ نموفیلا نام دارند و در آخرهای بهار شروع به شکوفه زدن می کنند. توصیه جالب اینجاست که گل های آبی نموفیلا در سراسر ژاپن و کالیفرنیا وجود دارند ولی با روییدن حدود 4 میلیون نموفیلا در پارک ساحلی هیتاچی به شهرت رسیده اند. با توجه به قشنگی شگفت انگیزی که این گل های دریایی آبی رنگ به این منطقه داده اند و عدم دسترسی به آن ها با ما همراه باشید تا تصویرهای بی نظیری از آن ها را مشاهده نمایید.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: گیلاس | درختان | دریایی | هیتاچی | هیتاچیناکا | شکوفه های آبی | پارک ساحلی ژاپن | ژاپن

تصاویر + دریایی از شکوفه های آبی بی نظیر در پارک ژاپن

تصاویر + دریایی از شکوفه های آبی بی نظیر در پارک ژاپن

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog