خیم اسلام ایران آمادگی اسلامی اقتصادی

خیم: اسلام ایران آمادگی اسلامی اقتصادی پاکستان اسلام آباد وزیر امورخارجه

گت بلاگز فارس با کارهای مسکن وار نمی توان کشور را رو به جلو اداره کرد

موضوع کشاورزی، صنعت و ذخایر نفت و گاز را با اولویت مخازن یکسان در راس کارها خود قرار دهیم.

با کارهای مسکن وار نمی توان کشور را رو به جلو اداره کرد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ علی لاریجانی، ظهر پنج شنبه در نشست شورای اداری فیروزآباد افزود: در گذشته کارها مسکن وار بسیار انجام می شد، حرکت کشور در آینده رو به جلو و امیدوار کننده هست.

عبارات مهم : کارخانه
وی بیان کرد: اخیرا بعضی صحبت هایی شده است که در مقام اجرا به هیچ وجه قابل انجام نیست.

زیرا شرایط کشور در چهار سال گذشته بسیار سخت بود و پرسشها جدی داشتیم ولی امروز بسیاری از پرسشها حل شده است هست.

رئیس مجلس اظهار کرد: طرح های مختلفی در کشور در حال انجام است و این طرح ها می تواند گشایش های فراوانی را در کشور بوجود آورد که از جمله می توان به طرح راه آهن و توسعه آن در استان فارس اشاره کرد که باعث اشتغالزایی در کل کشور می شود.

وی گفت: باید عنوان کشاورزی، صنعت و ذخایر نفت و گاز را با اولویت مخازن یکسان در راس کارها خود قرار دهیم و بعضی از آمارها که در سطح استان ها مطرح می شود باعث افتخار است و نشان می دهد سیاست کشور به دنبال خدمت رسانی به بخش های محروم هست.

رئیس مجلس با اشاره به وجود پرسشها فراوان در کشور اظهار کرد: کارهایی که انجام شده است خوب، باعث افتخار و امیدآفرین بوده ولی نباید از یاد ببریم که مجموعه کشور طی سال های گذشته بخصوص در بخش بین الملل و سوء مدیریت ها پرسشها فراوانی را جهت دولت بوجود آورد که تا حدودی این پرسشها حل شده است هست.

وی تصریح کرد: این روزها صحبت هایی می شود که در مقام اجرا توانایی اجرایی ندارد و من تصویر آینده کشور را امیدوارکننده می دانم لیکن از نظر بین المللی و اقتصادی جهش های فراوانی داشته و شرایط عوض کردن کرده هست.

وی گفت: در چهار سال قبل شرایط بسیار سخت بود و از نظر فروش نفت پرسشها جدی داشتیم و حتی کارخانه های ما جهت تهیه مواد اولیه پرسشها زیادی داشتند ولی جهت راه اندازی کارخانه ها یک عزم جدی داشته و توانستیم بسیاری از کارخانه هایی را که مسئله داشتند دو باره راه اندازی کنیم .

انتهای پیام/ن

واژه های کلیدی: کارخانه | استان فارس | کارهای مسکن وار | موضوع کشاورزی | صنعت و ذخایر نفت | اولویت مخازن مشترک | شهرستان فیروزآباد | شیراز

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog