خیم اسلام ایران آمادگی اسلامی اقتصادی

خیم: اسلام ایران آمادگی اسلامی اقتصادی پاکستان اسلام آباد وزیر امورخارجه

گت بلاگز علمی پزشکی تصاویر + خواص شگفت انگیز گلسنگ جهت درمان آکنه صورت

به جای خرید و مصرف انواع داروهای گرانقیمت جهت درمان آکنه صورت می‌توانید با بهره گیری از فواید گیاه گلسنگ با این مسئله جهت هر لحظه خداحافظی کنید.

تصاویر + خواص شگفت انگیز گلسنگ جهت درمان آکنه صورت

به گزارش خبرنگار حوزه کلینیکگروه علمی پزشکی کلوب خبرنگاران؛ گلسنگ ها دارای انواع گوناگون هستند و یکی از منابع طبیعی بافایده جهت تغذیه حیوانات، حفظ اکوسیستم محیط زیست و جذب مواد سمی به شمار می آیند.
از قدیم این گیاه به عنوان یکی از داروهای طب سنتی در بسیاری از کشور ها به خاص چین مشهور بوده و جهت درمان بسیاری از امراض به کار رفته است.

عبارات مهم : عفونت

گل سنگ در کشورهای متفاوت با نام های متفاوتی آشنا می شود و به طور کلی دارای فواید زیر است:
بهبود آکنه، جوش و کم کردن التهاب پوستی، دارای اثر ضدعفونی کنندگی موضعی جهت درمان سریع زخم های پوستی، کنترل خونریزی های شدید، برطرف کننده و تسکین دهنده التهاب دهان و گلو درد، اصلاح برونشیت، کمک به درمان و نابودی تومورهای سرطان تیروئید، کشتن و نابود کردن ویروس بیماری سل، نابودی باکتری های استرپتوکوکی که بویژه در ایجاد التهاب در بدن و ایجاد جوش و آبسه موثر هستند و در نهایت دارای فواید ضددرد، ضدالتهابی و ضدسرطانی است.

برخی از گونه های گل سنگ حتی در محصولات آرایشی بهداشتی مانند دئودورانت ها و کفی کفش های ورزشی جهت جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع نیز استفاده می شوند.

کارشناسان در نظر دارند در آینده از این گیاه ارزشمند جهت تولید آنتی بیوتیک ها، کرم های ضدآفتاب، محصولات آرایشی و حتی به عنوان یک ماده جهت دفع اشعه های مضر استفاده کنند.

گلسنگ در مناطق مرطوب و بارانی مانند شمال غربی اقیانوس آرام رشد می کند و بعضی از انواع آن جهت تقویت سیستم ایمنی بدن بافایده هست.

خواص آنتی بیوتیکی گلسنگ باعث می شود تا از آن جهت التیام عفونت های تنفسی از جمله عفونت سینوس ها، ذات الریه و گلو درد استفاده شود.

همچنین این گیاه جهت درمان سرماخوردگی، درمان عفونت های مجاری ادراری، کلیه و عفونت مثانه بافایده هست. این گیاه حتی در درمان بیماری های مقاربتی در زنان نیز می تواند مورد استفاده قراربگیرد و باعث کنترل علائم شود.

افراد مبتلا به پرسشها نقص سیستم ایمنی، چون HIV، خستگی مزمن، تبخال و بیماری هایی از این دست نیز می توانند از فواید گلسنگ جهت کنترل علائم بیماری خود استفاده کنند.
به علت حساسیت پذیری بالای گلسنگ در برابر تغییرات آب و هوایی و آلودگی آن در بسیاری از شهرهای دنیا از تغییرات این گیاه به عنوان مقیاس اندازه گیری سطح آلودگی هوا استفاده می شود.

با وجود تمامی مزایای درمانی گیاه گلسنگ کارشناسان هشدار می دهند که خرید و استفاده از آن باید تحت نظارت دکتر و از مراکز معتبر انجام شود.

استفاده از این گیاه جهت درمان انواع پرسشها سلامتی شیوه های مختلفی دارد که باید روش صحیح را از دکتر آموخت که مصرف گلسنگ های آلوده می تواند باعث ورود مواد سمی به درون بدن شود و سلامت فرد را به خطر اندازد.

منبع: owlcation

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: عفونت | کنترل | درمانی | بیماری | استفاده | درمان ان | استفاده | درمان سرماخوردگی

تصاویر + خواص شگفت انگیز گلسنگ جهت درمان آکنه صورت

تصاویر + خواص شگفت انگیز گلسنگ جهت درمان آکنه صورت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog