خیم اسلام ایران آمادگی اسلامی اقتصادی

خیم: اسلام ایران آمادگی اسلامی اقتصادی پاکستان اسلام آباد وزیر امورخارجه

گت بلاگز استان ها عملکرد صدا و سیما در انتخابات قابل‌قبول است ، مردم مهم ترین تصمیم‌گیرنده‌های نظام

دبیر مجمع تشخیص مصلحت گفت: انتخابات و حضور مردم رأی به‌ نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران است و مردم به‌عنوان تصمیم‌گیرنده‌های مهم نظام به‌حساب می‌آیند.

عملکرد صدا و سیما در انتخابات قابل‌قبول است ، مردم مهم ترین تصمیم‌گیرنده‌های نظام

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم ، محسن رضایی صبحگاه امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: جامعه ای که براساس اخلاق استوار است و بر حفظ اخلاق اصرار دارد، باید با رعایت اخلاقیات از گسترش آسیب های اجتماعی جلوگیری کند.
وی امکان کنترل اینترنت را غیرممکن دانست و افزود: متأسفانه در این فضا شاهد بعضی تخریب ها و بی اخلاقی های وسیعی بوده ایم.

عبارات مهم : اخلاقی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از شور و شوق مردم در ساعات نخستین روز پای صندوق های رأی ابراز خرسندی کرد و گفت: حضور پرشور هر لحظه در صحنه مردم قم دیدنی و بسیار خوب است.
وی عملکرد صداوسیما را در انتخابات بی طرفانه و قابل قبول خواند و تصریح کرد: علی رغم اظهارنظرها و انتقادها راجع به صداوسیما در این دوره، عملکرد این شرکت قابل قبول است.
رضایی شرکت مردم در انتخابات را رأی به خودشان دانست و اضافه کرد: انتخابات و حضور مردم رأی به نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران است و مردم به عنوان تصمیم گیرنده های مهم نظام به حساب می آیند.
وی رأی مردم را رأی به نظام و رهبری بیان کرد و افزود: مردم با همکاری در انتخابات خبر مردم سالاری دینی را به همه دنیا مخابره کرده و بازتاب گسترده ای خواهد داشت.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: شرکت در گزینش یعنی حرکت به سمت رشد و بالندگی انقلاب و کشور و رسیدن به آرزوی بزرگ های شهیدانی که با خون خود سند انقلاب را امضاء کردند.
انتهای پیام/ب

واژه های کلیدی: اخلاقی | انقلاب | انتخابات | صداوسیما | دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام | انتخابات | عملکرد صدا و سیما | محسنی در قم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog