خیم اسلام ایران آمادگی اسلامی اقتصادی

خیم: اسلام ایران آمادگی اسلامی اقتصادی پاکستان اسلام آباد وزیر امورخارجه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شفر دقیقاً چه می‌گوید؟

استقلال در روز خشم هوادارانش نشان داد اقلا درلیگ تیمی مدعی تر از فصول قبل می تواند باشد. 

شفر دقیقاً چه می‌گوید؟

شفر دقیقاً چه می گوید؟

عبارات مهم : ساختن

استقلال در روز خشم هوادارانش نشان داد اقلا درلیگ تیمی مدعی تر از فصول قبل می تواند باشد.

به گزارش خبرآنلاین، حتی در روز خشم طرفداران تیم استقلال اشخاص جوانی که شاید بعضی از آنها جهت نخستین بار در ورزشگاه آزادی به میدان رفتند نشان دادند وینفرد شفر استاد ساختن نسل فردای استقلال هست. مربی آلمانی بعد از تنها یک ماه تمرین توانسته بازیکنی مثل سجاد آقایی رو کند که در نخستین بازی در پیراهن استقلال با شهامت بازی کند. بازیکنی مثل رضا آذری چند دقیقه بعد از حضور کوتاه در زمین خیلی قلدر و بدون وحشت جای یکی مثل علی کریمی را پر می کند. الهیار صیادمنش که توی زمین می آید، همان توپ اول را با هر کیفیتی که است ولو با خطا، می دزدد و گل می کند. درست است که داور خطای برخوردش را در حالت تنه به تنه به درستی گرفت ولی این جسارت از جایی به او داده شده. او که به نظر می رسد درست راجع به استعدادش تشخیص داده شده است هست. خوب رویش کار شده است است.

شفر که این روزها اصرار به خریدن ستاره های بزرگ و حرفه ای جهت تیمش دارد و با خنده به تیمش می گوید تیم جوانان استقلال، چند هفته قبل راجع به این بازیکنان جذب شده است گفته بود: «این ها نسل فردا هستند. می دانید آیا من به قرارداد دو ساله اعتقاد داشتم و اصرار کردم؟ تو هنگامی که تیمی داری که توان مالی فوق العاده جهت خریدن ستاره های مورد نظرش را ندارد توی مربی دو راه داری؛ یا بازیکنانت را نگه داری که معمولا شدنی نیست ، یا بازیکن بسازی. بازیکن ساختن ولی وقت می خواهد. این ها بخشی از فلسفه های گوناگون مربیگری هستند. ما جوان هایی جذب کرده ایم که متعلق به آینده تیم هستند و نیاز به وقت دارند.»

شفر دقیقاً چه می‌گوید؟

مربی آلمانی و دستیارانش که سال قبل از داریوش شجاعیان و فرشید اسماعیلی و وریا غفوری ستاره هایی باورنکردنی ساخته بودند، حالا دنبال ساختن نسلی جوانتر جهت استقلالند. تیمی که البته تیم شدنش شاید ماه ها وقت ببرد و البته استقلال روی این آینده نمی تواند فردایی که سریع می رسد یعنی بازی با السد را به سادگی فنا کند. جهت همین است که شفر هم به جوانانش می بالد و هم می گوید نیاز به اقلا ۳ یار تازه دارد و می خواهد دو تای ارزش حتما خارجی باشند.

واژه های کلیدی: ساختن | ستاره | بازیکن | استقلال | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog