خیم اسلام ایران آمادگی اسلامی اقتصادی

خیم: اسلام ایران آمادگی اسلامی اقتصادی پاکستان اسلام آباد وزیر امورخارجه

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ایران پاسخ درخوری به ترامپ خواهد داد / ظریف

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران سیاست خود در منطقه را مستقل از لفاظی های دیگران دنبال می‌کند. 

ایران پاسخ درخوری به ترامپ خواهد داد / ظریف

ظریف :ایران پاسخ درخوری به ترامپ خواهد داد

عبارات مهم : ایران

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران سیاست خود در منطقه را مستقل از لفاظی های دیگران دنبال می کند.

به گزارش ایسنا، محمدجواد ظریف ظهر روز یکشنبه درحاشیه همایش آیت الله هاشمی رفسنجانی و هشت سال دفاع مقدس در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر این که به نظر می رسد درچند روز آینده مدیر جمهور آمریکا سیاست راهبردی خود در مورد کشور عزیزمان ایران و برجام را اعلام می کند، نظر و موضع کشور عزیزمان ایران در این ارتباط چیست؟ تصریح کرد: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران سیاست خود در منطقه را مستقل از لفاظی های دیگران دنبال می کند و البته در موقع مناسب بعد از این که آقای ترامپ مطالب خود را مطرح کردند که تقریبا مشخص است چه چیزی خواهد بود، جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران پاسخی درخور به آن خواهد داد.

ایران پاسخ درخوری به ترامپ خواهد داد / ظریف

این دیپلمات عالیرتبه کشورمان خاطر نشان کرد: واقعیت این است که منطقه ما مدت هاست که از سیاست های غط ایالات متحده زحمت می برد و استوانه ثبات و مقابله با تروریست و تکفیر کشور عزیزمان ایران است و کشور عزیزمان ایران سیاست خود را در این چارچوب ادامه می دهد و جهت بقیه کشورهای دنیا نیز به مرور واقعیت های منطقه در حال روشن شدن است.

وزیرامورخارجه ادامه داد: آقای ترامپ و دوستان ارزش که به دنبال فروش تسلیحات زیاد به منطقه هستند در همین چارچوب بعضی سیاست ها را دنبال کرده اند که این عنوان جز ضرر و زیان جهت خودشان، ایالات متحده آمریکا و منطقه چیزی به همراه نداشته است.

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران سیاست خود در منطقه را مستقل از لفاظی های دیگران دنبال می‌کند. 

به گزارش ایسنا، قرار است وزیر خارجه کشورمان دقایقی دیگر در همایش آیت الله هاشمی رفسنجانی و هشت سال دفاع مقدس که با حضور حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری و بعضی از اعضای خانواده آیت الله هاشمی برگزار شده است صحبت کند.

واژه های کلیدی: ایران | سیاست | اسلامی | آقای ترامپ | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog