خیم اسلام ایران آمادگی اسلامی اقتصادی

خیم: اسلام ایران آمادگی اسلامی اقتصادی پاکستان اسلام آباد وزیر امورخارجه

گت بلاگز آذربایجان شرقی تدوین برنامه های حمایتی از قشر فرهنگیان

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت نقش معلمان در جامعه، از تدوین برنامه های حمایتی از قشر فرهنگیان و ارسال لایحه آن به مجلس خبر داد.

تدوین برنامه های حمایتی از قشر فرهنگیان

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛ فردین فرمند در آیین گرامیداشت هفته معلم با اشاره به اینکه آموزش و پرورش با وجود کار بزرگی که برعهده دارد از فقیرترین وزارتخانه ها به شمار می رود، گفت: شخصیت اجتماعی همه افراد یک جامعه نشات گرفته از وجود معلمان است.

وی گفت: امیدواریم بتوانیم شاهد کم کردن پرسشها فرهنگیان در کشور باشیم لیکن این قشر پرتلاش در تربیت دانش آموزان که آینده سازان جامعه به شمار می روند نقش مهمی دارد.
فرمند، آموزش، استقلال و وابسته به خود بودن را مهمترین درسی خواند که باید از سوی معلمان به دانش آموزان آموزش داده شود تا بتوانند روی پای خود ایستاده و جهت حل پرسشها خود تلاش کنند.
وی با بیان اینکه شهرستان میانه نه تنها در استان بلکه در کشور از بسیاری از امکانات و ظرفیت ها از جمله آب، خاک و سرمایه انسانی بالایی برخوردار هست، گفت: با توجه به این ظرفیت ها نباید شاهد بیکاری در شهرستان باشیم ولی متاسفانه آمار بیکاری در شهرستان میانه بالاست.
این نماینده مجلس دهم، وجود بیکاران تحصیل کرده در کشور را نشان از مسئله مدیریتی خواند و افزود: ترسیم آینده ای خوش جهت کشور در گرو تعامل و همدلی است.
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با بیان اینکه پرسشها عمومی دنیا ناشی از ندانم کاری یا بی تقوایی نیست، افزود: فقدان عمل، عامل مهم بسیاری از پرسشها عمومی است.
یعقوب شیویاری اظها کرد: عمل نکردن به اندیشه ها، اعتقادات و باورهای ارزشی باعث بیهودگی در جامعه می شود.
وی با اشاره به اینکه بی تفاوتی بزرگترین درد جامعه محسوب شده است و بدتر از بیکاری هست، افزود: بی تفاوتی به پرسشها از سوی همه از جمله مسئولان، فرهنگیان و دانش آموزان باعث بی تفاوتی به آینده جامعه می شود و این بی تفاوتی بزرگترین خیانت نسبت به خون پاک شهدا، آرزوی بزرگ های ارزشی امام راحل و مقام معظم رهبری می باشد.
شیویاری اظهارکرد: اگر در برابر بیکاری به عنوان بزرگترین دشمن جامعه بی تفاوت بوده و به جنگ آن نرویم بزرگترین ضربه به پیکر اجتماع وارد خواهد شد.
انتهای پیام/خ

واژه های کلیدی: آموزش | بیکاری | فرهنگیان | تدوین | برنامه های حمایتی | قشرفرهنگیان | فردین فرمند | آذربایجان شرقی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog